پنجشنبه, 26 مهر 1397

 

 

هفتمین نشست روشنگری بسیج در شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد

فرمانده پایگاه مقاومت شهید عباسپور شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از برگزاری هفتمین نشست روشنگری بسیج در این شرکت خبر داد.  

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، موسی شیخی، فرمانده پایگاه مقاومت شهید عباسپور شرکت در این نشست ضمن ارائه گزارش عملکرد پایگاه مقاومت شهید عباسپور در سال جاری، بر اهمیت موضوع  امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از فعالیتهای شاخص بسیج در تمامی زمینه ها تأکید نمود.

در این نشست همچنین معاون قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر سپاه عاشورا به عنوان سخنران اصلی نشست با ذکر اهمیت موضوع خدمت رسانی به مردم در زمینه آبرسانی و تأمین و توزیع آب، این وظیفه را امری باارزش تلقی نمود و افزود: اگر این خدمت رسانی توأم با اخلاص باشد نمایانگر عمل و خصلتی بسیجی است، هرچند که آن فرد بسیجی نباشد.

سرهنگ ملکی با اشاره به توطئه های دشمنان که بویژه در سالهای اخیر با نشانه گرفتن سبک زندگی اسلامی و اعتقادات مردم ، درصدد از بین بردن هوشیاری هم وطنان و خانواده های آنان هستند، اتکا به شاخصه های بسیج را به عنوان راهکار مقابله با این هجمه ها عنوان کرد.

وی شاخصه های اصلی بسیج را به نقل از مقام معظم رهبری (مدظله) چنین عنوان نمود: این شاخصه ها عبارت از بصیرت، دشمن شناسی، اقدام به موقع و به اندازه می باشند.

منبع خبر: پایگاه مقاومت شهید عباسپور