|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

فرم پیشنهاد پروژه تحقیقاتی

 
 

 

 

 

 

گردش کار پروژه ها
 

  فرم پیشنهاد پروژه

« نکات مورد توجه در تکمیل فرم پیشنهاد پروژه های پژوهشی
 
 

 » نکات مورد توجه در تکمیل فرم پیشنهاد پروژه های پژوهشی«

 

 

پژوهشگر گرامی،

خواهشمند است با اعمال دقت و توجه کافی در تکمیل فرم پیشنهاد پروژه های پژوهشی، ما را در افزایش سرعت و دقت در روند بررسی طرحهای پیشنهاد شده یاری فرمائید. در این راستا توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمائیم:

1-     قبل از ارسال پیشنهاد پژوهشی ، با مراجعه به website دفتر امور پژوهشی و پشتیبانی علمی و یا تماس با این دفتر از عدم خاتمه مهلت ارسال مدارک اطمینان حاصل گردد.

2-     در صورت امکان فرم را به صورت تایپ شده و در غیر اینصورت خوش خط و واضح تکمیل فرمائید.)فرمهایی که به صورت ناقص تکمیل شده باشند و یا فرمهای ناخوانا و مخدوش از روند بررسی حذف خواهند شد.(

3-     درجدول بند ”پ“ ، نام و نام خانوادگی خود را به طور کامل درج نمایید.

4-     آدرس محقق می بایست به صورت کاملاً دقیق و همراه با کد پستی درج گردد.کلیه مکاتبات ارسالی به آدرس مزبور واصل شده تلقی خواهند شد.

5-     حتما نشانی پست الکترونیک فعال خود را جهت تسریع در دریافت  و اطمینان از وصول مکاتبات بعدی ، در محل مربوطه درج فرمایید.

6-     در جدول مربوط به بند ”ت“ نام محقق اصلی مجددا به عنوان همکار قید نگردد.

7-     درج درصد همکاری و امضاء همکار در دو ستون سمت چپ جدول مربوط به بند "ت" توسط شخص همکار ضروریست (فرمهای فاقد امضای همکاران پروژه و یا دارای امضاء از طرف مورد پذیرش نمی باشد).

8-     برای پروژه های با مبلغ بیش از ،100000000 ریال، علاوه بر تکمیل جدول بند ” ث ” ،‌ارایه برآورد هزینه به صورت جزء به جزء و تفکیک شده براساس حق الزحمه خدمات کارشناسی محقق و همکاران (نفر ماه)، هزینه های استهلاک ابزار و تجهیزات، هزینه مواد و مصالح مصرفی، هزینه های مربوط‏ به انجام آزمایش ها، اندازه گیری های محلی، اجاره بها و ..... الزامی است (برآورد هزینه به فرم پیشنهاد پروژه ضمیمه گردد).

9-     در جدول بند”ح“ (مربوط به ارایه شرح خدمات و زمان بندی)، حتما درصد مربوط به هر فعالیت را درج فرمایید.

10- در مورد بندهای ” چ“ و ” ح“ شامل متدولوژی ، شرح خدمات و زمان بندی به منظور ایجاد سهولت و تسریع در روند بررسی پیشنهاد تحقیقاتی، لازم است تا پروژه با جزییات کامل و به طور دقیق تبیین و تشریح گردد ، بطوری که در حد ممکن هیچ نکته ابهامی در چگونگی انجام پروژه و نیز مراحل و جزییات انجام کار و اهداف تعیین شده باقی نماند.

11- در صورتی که محقق و یا همکاران پروژه در زمینه طرح پیشنهادی سوابق شاخصی دارا می باشند، لطفا موارد را به اختصار ضمیمه فرمایید.

12- این دفتر مجاز خواهد بود تا موسسه یا سازمان طرف قرارداد (بند ”ب“ فرم) را بنا به نظر خود تغییر داده و قرارداد را از طریق سازمان دیگری با محقق پیشنهاد دهنده طرح منعقد نماید.

13- در صورتی که در شرح خدمات پروژه توسعه مدل ریاضی و یا تهیه نرم افزارهای کاربردی ملحوظ گردیده باشد، رعایت مفاد شیوه نامه مربوط به تهیه نرم افزار به صورت کاربردوست الزامی است (در صورت نیاز به دریافت شیوه نامه با تلفن ذیل تماس حاصل نمایید)، لذا خواهشمند است حق الزحمه طرح پیشنهادی را با در نظر گرفتن هزینه های مربوطه برآورد فرمایید.

14- چنانچه تهیه مدل های ریاضی و عددی و یا نرم افزارهای کاربردی جزو مراحل انجام پروژه باشد لازم است تا در جدول مربوط به شرح خدمات و برنامه زمان بندی مندرج در بند ”ح“ فرم پیشنهاد پروژه، کاربردوست کردن نرم افزار منطبق بر مفاد شیوه نامه مربوط به ”تهیه نرم افزار رایانه ای“ اضافه گردد. لازم به ذکر است که بر طبق شیوه نامه مذکور کاربردوست کردن به دو گروه تقسیم بندی شده که ذکر گروه مربوطه در جدول فوق الزامی است.

15- جهت ثبت پیشنهاد پروژه و آغاز روند بررسی ها ارسال اصل فرم پیشنهاد پروژه الزامی است . (ارائه تصویر فرم تکمیل شده و یا ارسال به صورت نمابر و پست الکترونیکی مورد پذیرش نمی باشد)

16- در صورت ابهام در هر یک از بندهای فرم با شماره تلفن 8806993 بخش پشتیبانی علمی و فنی تماس حاصل فرمایید.

(e-mail : Wat_Res_OAR@wrm.or.ir) (Website : http://www.wrm.or.ir)

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما

دفتر امور پژوهشی و پشتیبانی علمی

   دریافت فرم به صورت فایل Word

 

 

 تاریخ ثبت : 13 دی 1391
  آخرین به روزرسانی : 11 اردیبهشت 1400
 
 876
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 22
 • بیشترین بازدید همزمان : 318
 • بازدید امروز : 3,356
 • بازدید دیروز : 2,951
 • کل بازدید : 2,220,890
 • آخرین به روزرسانی : 27 شهریور 1400 13:38:25
 • شناسه IP شما : 35.172.203.87

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تبریز ـ بلوار ۲۹ بهمن ـ شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
 • کدپستی : ۵۱۵۶۹۱۷۷۳۷
 • تلفن : 041۳۳۳۸۲۱۱۱-19
 • فاکس : 041۳۳۳۰۸۴۱۲
 • پست الکترونیکی : Pubrel[at]azarwater.ir
 • پیامک : ۳۰۰۰۱۲۲۲۲۲
 • تلفن گویا : 041۳۳۳۸۲۰۰۰