|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

فرم پیشنهاد پروژه تحقیقاتی

 
 

 

 

گردش کار پروژه ها
 

  فرم پیشنهاد پروژه« نكات مورد توجه در تكميل فرم پيشنهاد پروژه هاي پژوهشي

 
 

 » نكات مورد توجه در تكميل فرم پيشنهاد پروژه هاي پژوهشي«

 

 

پژوهشگر گرامي،

خواهشمند است با اعمال دقت و توجه كافي در تكميل فرم پيشنهاد پروژه هاي پژوهشي، ما را در افزايش سرعت و دقت در روند بررسي طرحهاي پيشنهاد شده ياري فرمائيد. در اين راستا توجه شما را به نكات ذيل جلب مي نمائيم:

1-     قبل از ارسال پيشنهاد پژوهشي ، با مراجعه به website دفتر امور پژوهشي و پشتيباني علمي و يا تماس با اين دفتر از عدم خاتمه مهلت ارسال مدارك اطمينان حاصل گردد.

2-     در صورت امكان فرم را به صورت تايپ شده و در غير اينصورت خوش خط و واضح تكميل فرمائيد.)فرمهايي كه به صورت ناقص تكميل شده باشند و يا فرمهاي ناخوانا و مخدوش از روند بررسي حذف خواهند شد.(

3-     درجدول بند ”پ“ ، نام و نام خانوادگي خود را به طور كامل درج نماييد.

4-     آدرس محقق مي بايست به صورت كاملاً دقيق و همراه با كد پستي درج گردد.كليه مكاتبات ارسالي به آدرس مزبور واصل شده تلقي خواهند شد.

5-     حتما نشاني پست الكترونيك فعال خود را جهت تسريع در دريافت  و اطمينان از وصول مكاتبات بعدي ، در محل مربوطه درج فرماييد.

6-     در جدول مربوط به بند ”ت“ نام محقق اصلي مجددا به عنوان همكار قيد نگردد.

7-     درج درصد همكاري و امضاء همكار در دو ستون سمت چپ جدول مربوط به بند "ت" توسط شخص همكار ضروريست (فرمهاي فاقد امضاي همكاران پروژه و يا داراي امضاء از طرف مورد پذيرش نمي باشد).

8-     براي پروژه هاي با مبلغ بيش از ،100000000 ريال، علاوه بر تكميل جدول بند ” ث ” ،‌ارايه برآورد هزينه به صورت جزء به جزء و تفكيك شده براساس حق الزحمه خدمات كارشناسي محقق و همكاران (نفر ماه)، هزينه هاي استهلاك ابزار و تجهيزات، هزينه مواد و مصالح مصرفي، هزينه هاي مربوط‏ به انجام آزمايش ها، اندازه گيري هاي محلي، اجاره بها و ..... الزامي است (برآورد هزينه به فرم پيشنهاد پروژه ضميمه گردد).

9-     در جدول بند”ح“ (مربوط به ارايه شرح خدمات و زمان بندي)، حتما درصد مربوط به هر فعاليت را درج فرماييد.

10- در مورد بندهاي ” چ“ و ” ح“ شامل متدولوژي ، شرح خدمات و زمان بندي به منظور ايجاد سهولت و تسريع در روند بررسي پيشنهاد تحقيقاتي، لازم است تا پروژه با جزييات كامل و به طور دقيق تبيين و تشريح گردد ، بطوري كه در حد ممكن هيچ نكته ابهامي در چگونگي انجام پروژه و نيز مراحل و جزييات انجام كار و اهداف تعيين شده باقي نماند.

11- در صورتي كه محقق و يا همكاران پروژه در زمينه طرح پيشنهادي سوابق شاخصي دارا مي باشند، لطفا موارد را به اختصار ضميمه فرماييد.

12- اين دفتر مجاز خواهد بود تا موسسه يا سازمان طرف قرارداد (بند ”ب“ فرم) را بنا به نظر خود تغيير داده و قرارداد را از طريق سازمان ديگري با محقق پيشنهاد دهنده طرح منعقد نمايد.

13- در صورتي كه در شرح خدمات پروژه توسعه مدل رياضي و يا تهيه نرم افزارهاي كاربردي ملحوظ گرديده باشد، رعايت مفاد شيوه نامه مربوط به تهيه نرم افزار به صورت كاربردوست الزامي است (در صورت نياز به دريافت شيوه نامه با تلفن ذيل تماس حاصل نماييد)، لذا خواهشمند است حق الزحمه طرح پيشنهادي را با در نظر گرفتن هزينه هاي مربوطه برآورد فرماييد.

14- چنانچه تهيه مدل هاي رياضي و عددي و يا نرم افزارهاي كاربردي جزو مراحل انجام پروژه باشد لازم است تا در جدول مربوط به شرح خدمات و برنامه زمان بندي مندرج در بند ”ح“ فرم پيشنهاد پروژه، كاربردوست كردن نرم افزار منطبق بر مفاد شيوه نامه مربوط به ”تهيه نرم افزار رايانه اي“ اضافه گردد. لازم به ذكر است كه بر طبق شيوه نامه مذكور كاربردوست كردن به دو گروه تقسيم بندي شده كه ذكر گروه مربوطه در جدول فوق الزامي است.

15- جهت ثبت پيشنهاد پروژه و آغاز روند بررسي ها ارسال اصل فرم پيشنهاد پروژه الزامي است . (ارائه تصوير فرم تكميل شده و يا ارسال به صورت نمابر و پست الكترونيكي مورد پذيرش نمي باشد)

16- در صورت ابهام در هر يك از بندهاي فرم با شماره تلفن 8806993 بخش پشتيباني علمي و فني تماس حاصل فرماييد.

(e-mail : Wat_Res_OAR@wrm.or.ir) (Website : http://www.wrm.or.ir)

با آرزوي توفيق روز افزون براي شما

دفتر امور پژوهشي و پشتيباني علمي

   دریافت فرم به صورت فایل Word

 

 

 تاریخ ثبت : 7 تیر 1393
  آخرین به روزرسانی :
 
 1004
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 20
 • بیشترین بازدید همزمان : 318
 • بازدید امروز : 1,671
 • بازدید دیروز : 4,390
 • کل بازدید : 2,237,897
 • آخرین به روزرسانی : 31 شهریور 1400 13:56:25
 • شناسه IP شما : 3.238.95.208

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تبریز ـ بلوار ۲۹ بهمن ـ شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
 • کدپستی : ۵۱۵۶۹۱۷۷۳۷
 • تلفن : 041۳۳۳۸۲۱۱۱-19
 • فاکس : 041۳۳۳۰۸۴۱۲
 • پست الکترونیکی : Pubrel[at]azarwater.ir
 • پیامک : ۳۰۰۰۱۲۲۲۲۲
 • تلفن گویا : 041۳۳۳۸۲۰۰۰