|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره

مدیرکل آموزش و پرورش و مدیر عامل آب منطقه ای آذربایجان شرقی تاکید کردند

استمرار آگاهی رسانی به دانش آموزان و خانواده های آنان در خصوص مصرف بهینه آب و اهمیت آب های زیرزمینی

  اخبار شرکت
  11 اسفند 1399

برگزاری نهمین جلسه کمیته بهره وری صنعت آب و برق آذربایجان شرقی

در راستای توسعه نظام مدیریت بهره وری در سازمانها و شرکتهای استانی زیر مجموعه وزارت نیرو در استان آذربایجان شرقی، نهمین جلسه کمیته بهره وری صنعت آب و برق به صورت مجازی و با مشارکت همه اعضای جلسه تشکیل شد.

  اخبار شرکت
  10 اسفند 1399
طی سه سال انجام می شود

توافق چهار جانبه برای شناسنامه دار شدن 8500 کیلومتر از حریم و بستر رودخانه های آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از توافق چهارجانبه این شرکت با اداره کل ثبت اسناد و املاک و نظارت عالیه استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برای صدور سند بستر رودخانه ها طی یک برنامه سه ساله خبر داد.

  اخبار شرکت
  3 اسفند 1399

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی موفق به دریافت تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی مدیریت مالی ایران شد

  اخبار شرکت
  3 اسفند 1399
با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور انجام شد

دریافت لوح ۳۴۰۰۰ مدل منابع انسانی توسط مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

طی مراسمی با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور جایزه ۳۴۰۰۰ مدل تعالی منابع انسانی در اختتامیه پنجمین کنفرانس مدیریت منابع انسانی به مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اهدا شد.

  اخبار شرکت
  2 اسفند 1399

تشکیل جلسه کارگروه فنی ایران و آذربایجان برای ادامه ساخت و بهره‌برداری از سدهای خداآفرین و قیزقلعه سی

سومین جلسه کارگروه فنی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان برای ادامه ساخت و بهره‌برداری از سدهای "خداآفرین وقیزقلعه سی" بر روی رودخانه مرزی ارس به میزبانی شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

  اخبار شرکت
  2 اسفند 1399

بازدید دکتر منادی نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از خط پشتیبان آبرسانی به تبریز از زرینه رود

دکتر علیرضا منادی نماینده مردم تبریز اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی با همراهی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، نماینده مجری طرح آبرسانی تبریز و سایر عوامل اجرایی ضمن بازدید از خط پشتیبان آبرسانی به تبریز از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی مسائل و مشکلات این پروژه قرار گرفتند .

  اخبار شرکت
  30 بهمن 1399

برگزاری نشست بصیرتی ویژه بسیجیان شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

نشست بصیرتی ویژه بسیجیان شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با حضور تعدادی از اعضای هیئت مدیره ، معاونین ، مدیران و کارشناسان این شرکت با سخنرانی هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا درسالن شهید غفاری این شرکت برگزار شد.

  اخبار شرکت
  26 بهمن 1399
مشاور وزیر نیرو در سفر به استان آذربایجان شرقی مطرح کرد

سالانه حدود ۳۰ هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی مدرن در کشور اجرا شده است

به گفته مشاور وزیر نیرو و قائم مقام شرکت مدیریت منابع آب ایران به طور متوسط هر سال در کشور حدود ۳۰ هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی مدرن اجرا شده است.

  اخبار شرکت
  25 بهمن 1399

برگزاری مراسم گرامیداشت دهه فجر در شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره و تعدادی از کارکنان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد .

  اخبار شرکت
  17 بهمن 1399

برگزاری جلسه مستند سازی طرح های عمرانی در شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

در راستای ارتقای دانش و انتقال تجربیات در حوزه طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای و با هدف افزایش انگیزش و ترویج فرهنگ یادگیری و بروز رسانی دانش، موضوعات مرتبط با نحوه مستند سازی تجربیات دانشی در طرح های توسعه منابع آب مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  اخبار شرکت
  14 بهمن 1399

اتصال موفقیت‌آمیز۲۶.۵ کیلومتر از خط اول آبرسانی زرینه رود به تبریز به خط دوم پشتیبان

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد : طی روزهای اخیر، اتصال ۲۶.۵ کیلومتر از خط اول آبرسانی زرینه رود به تبریز به خط دوم پشتیبان ، در حداقل زمان ممکن و بدون قطعی محسوس آب در کلانشهر تبریز با تلاش شبانه‌روزی عوامل اجرایی و با موفقیت اجرا شد.

  اخبار شرکت
  13 بهمن 1399

تاکید بر استفاده از روشهای متنوع برای تامین منابع مالی و اجرای شبکه پایاب سد آیدغموش میانه

در جلسه مشترک مهندس اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی که به منظور بررسی روش های جلب سرمایه‌گذاری در ۲۶۰۰ هکتار از شبکه پایاب سد آیدوغموش شهرستان میانه برگزار شد، استفاده از روش‌های متنوع برای تامین منابع مالی و اجرای شبکه مورد تاکید قرار گرفت.

  اخبار شرکت
  9 بهمن 1399

بررسی مشکلات تامین آب روستای اسفنجان اسکو با حضور دکتر منادی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی

مسائل و مشکلات تامین آب روستای اسفنجان شهرستان اسکو با حضور دکتر منادی نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، فرماندار و جمعی از مسئولان محلی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  اخبار شرکت
  9 بهمن 1399

تشکیل ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در آب منطقه آذربایجان شرقی

ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی متشکل از اعضای شورای فرهنگی شرکت آب منطقه ای استان و به ریاست مدیر عامل این شرکت، با هدف راهبری و اجرای هر چه بهتر ویژه برنامه های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد.

  اخبار شرکت
  9 بهمن 1399

قدردانی مدیرکل دفتر منابع انسانی و آموزش منابع آب ایران از شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

مدیرکل دفتر منابع انسانی و آموزش شرکت مادر تخصصی منابع آب ایران با ارسال لوح ، از تلاشهای مدیر منابع انسانی آموزش و استان آذربایجان شرقی و همکاران در انجام وظایف محوله و قدردانی کرد.

  اخبار شرکت
  9 بهمن 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی خبر داد

اهتمام ویژه برای اجرای پروژه‌های “سازوکاری " در کنار پروژه های "ساخت و سازی "

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در جمع اعضای کمیسیون توسعه مدیریت این شرکت و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رئیس گروه نوسازی و تحول اداری این سازمان، خاطرنشان کرد: وزارت نیرو و کلیه شرکت‌های تابعه از جمله آب منطقه ای آذربایجان شرقی ، اهتمام خاصی به پروژه‌های "ساز و کاری" در کنار پروژه های "ساخت و سازی "دارد.

  اخبار شرکت
  2 بهمن 1399

قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای رفع تنش آبی تبریز در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از تشکیل جلسه مشترک استاندار ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل آب منطقه ای استان با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قول مساعد وی برای اختصاص بودجه ۶۵۰ میلیارد ریالی به منظور رفع تنش آبی تبریز در سال ۱۴۰۰ خبرداد.

  اخبار شرکت
  30 دی 1399

مراسم گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شامل مداحی و سخنرانی در سالن شهید عباسپور شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار شرکت
  30 دی 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی:

حاشیه رودخانه مرزی ارس سامان‌دهی می‌شود/ تلاش برای الحاق 25 هکتار از اراضی زیر آب رفته ایران در طغیان‌های فصلی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، از آغاز عملیات اجرایی پروژه ایمن‌سازی ۱۸۲ هکتار از حاشیه رودخانه ارس و بازگرداندن 25 هکتار اراضی از دسترس خارج شده در اثر طغیان‌های فصلی به ایران طبق هماهنگی‌ با کشور جمهوری آذربایجان بر اساس پروتکل توافقی سال ۱۳۳۴ خبر داد.

  اخبار شرکت
  22 دی 1399
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی :

پویش #هر هفته_الف_ب_ ایران امید بخش ودلگرم کننده است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار با مدیرعامل صنعت آب و برق استان ضمن قدردانی از وزیر نیرو ، پویش #هر هفته_الف_ب_ ایران را برای مردم دلگرم‌کننده وامیدبخش توصیف کرد.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

بازدید فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا از تصفیه‌خانه‌های قدیم و جدید نهند، سد شهید مدنی و عملیات مرمت آبرسانی به تبریز از نهند

فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا به اتفاق هیئت همراه از تصفیه‌خانه‌های قدیم و جدید نهند، سد شهید مدنی و تعمیرو مرمت خط آبرسانی به تبریز از نهند بازدید کرد و از نزدیک در جریان چالش ها و مشکلات تامین آب شرب تبریز قرار گرفت.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور اعضای کمیته تحقیقات و مدیران ارشد آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد.

  اخبار شرکت
  16 دی 1399

بسیجیان نمونه شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی معرفی شدند

طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی و جمعی از اعضای شورای فرهنگی این شرکت، بسیجیان نمونه سال ۹۸ معرفی شدند.

  اخبار شرکت
  16 دی 1399

جلسه مشترک مدیران آب منطقه ای و جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی برگزار شد

جلسه مشترک مدیرعامل آب منطقه‌ای و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با هدف بررسی طرح انتقال بهینه آب کشاورزی برای دو روستا در سراب ، تامین آب یک باب مجتمع گلخانه ای در شهرستان جلفا و بررسی مشکلات مربوط به اصلاح و تعدیل پروانه های چاه‌های مجاز کشاورزی( پروژه سوم طرح احیا و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی) برگزار شد.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

بیانیه شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن اولین سالگرد شهادت قهرمان مقاومت علیه استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

  اخبار شرکت
  13 دی 1399

تاکید بر مدیریت مصرف آب در صنایع بزرگ استان آذربایجان شرقی

درجلسه نحوه تامین آب صنایع بزرگ استان با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط، بر مدیریت مصرف آب در ماه‌های آینده و ضرورت اعمال تدابیر لازم برای گذر از نیاز آب شرب به ویژه در فصول پیش رو تاکید شد.

  اخبار شرکت
  10 دی 1399
به دستور استاندار

ماشین‌آلات دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی برای بازگشایی نقاط حادثه خیز رودخانه ها بسیج می شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس تصمیم اخیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات بحران ، امکانات و ماشین‌آلات کلیه دستگاه‌های اجرایی این استان به دستور استاندار برای بازگشایی نقاط حادثه خیز رودخانه‌ها بسیج می شود.

  اخبار شرکت
  8 دی 1399

مراسم معارفه ۱۲ نفر از کارکنان جدید الاستخدام آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مراسم معارفه ۱۲ نفر از همکاران جدید الاستخدام شرکت برگزار شد.

  اخبار شرکت
  9 دی 1399

مدیران سه شهرستان در شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از طریق فراخوان منصوب می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های وزارت نیرو در خصوص شایسته گزینی و ایجاد فرصت ها برابر برای همه افراد دارای صلاحیت های عمومی و تخصصی، مدیران منابع آب شهرستان های تبریز، بناب و رئیس اداره منابع آب چاراویماق از طریق فراخوان منصوب می‌شوند.

  اخبار شرکت
  8 دی 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 60 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 44
 • بیشترین بازدید همزمان : 318
 • بازدید امروز : 3,570
 • بازدید دیروز : 4,848
 • کل بازدید : 1,511,773
 • آخرین به روزرسانی : 16 اسفند 1399 10:15:13

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تبریز ـ بلوار ۲۹ بهمن ـ شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
 • کدپستی : ۵۱۵۶۹۱۷۷۳۷
 • تلفن : 041۳۳۳۸۲۱۱۱-19
 • فاکس : 041۳۳۳۰۸۴۱۲
 • پست الکترونیکی : Pubrel[at]azarwater.ir
 • پیامک : ۳۰۰۰۱۲۲۲۲۲
 • تلفن گویا : 041۳۳۳۸۲۰۰۰