|  رنگ  |  + 0 -
ADA
بستن این پنجره
این سایت مطابق با استاندارهای ADA برای نابینایان مناسب‌سازی شده و سازگاری این استاندارد در بخش‌های مختلف لحاظ گردیده است.
بستن این پنجره
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی خبر داد

اهتمام ویژه برای اجرای پروژه‌های “سازوکاری " در کنار پروژه های "ساخت و سازی "

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی در جمع اعضای کمیسیون توسعه مدیریت این شرکت و معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و رئیس گروه نوسازی و تحول اداری این سازمان، خاطرنشان کرد: وزارت نیرو و کلیه شرکت‌های تابعه از جمله آب منطقه ای آذربایجان شرقی ، اهتمام خاصی به پروژه‌های "ساز و کاری" در کنار پروژه های "ساخت و سازی "دارد.

  اخبار شرکت
  2 بهمن 1399

قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای رفع تنش آبی تبریز در سال ۱۴۰۰

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از تشکیل جلسه مشترک استاندار ، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل آب منطقه ای استان با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و قول مساعد وی برای اختصاص بودجه ۶۵۰ میلیارد ریالی به منظور رفع تنش آبی تبریز در سال ۱۴۰۰ خبرداد.

  اخبار شرکت
  30 دی 1399

مراسم گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

ویژه برنامه گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) شامل مداحی و سخنرانی در سالن شهید عباسپور شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

  اخبار شرکت
  30 دی 1399
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی:

حاشیه رودخانه مرزی ارس سامان‌دهی می‌شود/ تلاش برای الحاق 25 هکتار از اراضی زیر آب رفته ایران در طغیان‌های فصلی

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، از آغاز عملیات اجرایی پروژه ایمن‌سازی ۱۸۲ هکتار از حاشیه رودخانه ارس و بازگرداندن 25 هکتار اراضی از دسترس خارج شده در اثر طغیان‌های فصلی به ایران طبق هماهنگی‌ با کشور جمهوری آذربایجان بر اساس پروتکل توافقی سال ۱۳۳۴ خبر داد.

  اخبار شرکت
  22 دی 1399
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی :

پویش #هر هفته_الف_ب_ ایران امید بخش ودلگرم کننده است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در دیدار با مدیرعامل صنعت آب و برق استان ضمن قدردانی از وزیر نیرو ، پویش #هر هفته_الف_ب_ ایران را برای مردم دلگرم‌کننده وامیدبخش توصیف کرد.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

بازدید فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا از تصفیه‌خانه‌های قدیم و جدید نهند، سد شهید مدنی و عملیات مرمت آبرسانی به تبریز از نهند

فرمانده لشکر ۳۱ عاشورا به اتفاق هیئت همراه از تصفیه‌خانه‌های قدیم و جدید نهند، سد شهید مدنی و تعمیرو مرمت خط آبرسانی به تبریز از نهند بازدید کرد و از نزدیک در جریان چالش ها و مشکلات تامین آب شرب تبریز قرار گرفت.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش در آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور اعضای کمیته تحقیقات و مدیران ارشد آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد.

  اخبار شرکت
  16 دی 1399

بسیجیان نمونه شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی معرفی شدند

طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی و جمعی از اعضای شورای فرهنگی این شرکت، بسیجیان نمونه سال ۹۸ معرفی شدند.

  اخبار شرکت
  16 دی 1399

جلسه مشترک مدیران آب منطقه ای و جهاد کشاورزی آذربایجان‌شرقی برگزار شد

جلسه مشترک مدیرعامل آب منطقه‌ای و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی با هدف بررسی طرح انتقال بهینه آب کشاورزی برای دو روستا در سراب ، تامین آب یک باب مجتمع گلخانه ای در شهرستان جلفا و بررسی مشکلات مربوط به اصلاح و تعدیل پروانه های چاه‌های مجاز کشاورزی( پروژه سوم طرح احیا و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی) برگزار شد.

  اخبار شرکت
  14 دی 1399

بیانیه شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی به مناسبت فرارسیدن اولین سالگرد شهادت قهرمان مقاومت علیه استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

  اخبار شرکت
  13 دی 1399

تاکید بر مدیریت مصرف آب در صنایع بزرگ استان آذربایجان شرقی

درجلسه نحوه تامین آب صنایع بزرگ استان با حضور معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی و مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط، بر مدیریت مصرف آب در ماه‌های آینده و ضرورت اعمال تدابیر لازم برای گذر از نیاز آب شرب به ویژه در فصول پیش رو تاکید شد.

  اخبار شرکت
  10 دی 1399
به دستور استاندار

ماشین‌آلات دستگاه‌های اجرایی آذربایجان شرقی برای بازگشایی نقاط حادثه خیز رودخانه ها بسیج می شود

مدیر عامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: بر اساس تصمیم اخیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات بحران ، امکانات و ماشین‌آلات کلیه دستگاه‌های اجرایی این استان به دستور استاندار برای بازگشایی نقاط حادثه خیز رودخانه‌ها بسیج می شود.

  اخبار شرکت
  8 دی 1399

مراسم معارفه ۱۲ نفر از کارکنان جدید الاستخدام آب منطقه ای آذربایجان شرقی برگزار شد

با حضور مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره و جمعی از مدیران شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی، مراسم معارفه ۱۲ نفر از همکاران جدید الاستخدام شرکت برگزار شد.

  اخبار شرکت
  9 دی 1399

مدیران سه شهرستان در شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از طریق فراخوان منصوب می‌شوند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در راستای اجرای سیاست های وزارت نیرو در خصوص شایسته گزینی و ایجاد فرصت ها برابر برای همه افراد دارای صلاحیت های عمومی و تخصصی، مدیران منابع آب شهرستان های تبریز، بناب و رئیس اداره منابع آب چاراویماق از طریق فراخوان منصوب می‌شوند.

  اخبار شرکت
  8 دی 1399
با توافق جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان

تکمیل و ساخت سد و نیروگاه های "خداآفرین" و "قیزقلعه سی " سرعت می گیرد

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: با توافق اخیر بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان ساخت سد و نیروگاه های "خداآفرین و قیزقلعه سی "بر روی رودخانه مرزی ارس، سرعت می گیرد.

  اخبار شرکت
  7 دی 1399

بررسی اعتبارات طرح‌های عمرانی مهم شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی

در دیدار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اعتبارات طرح‌های عمرانی مهم از جمله تامین آب شرب تبریز، شبکه های آبیاری و زهکشی سد های آیدوغموش و سهند مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

  اخبار شرکت
  6 دی 1399

تقدیر از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی

مراسم تجلیل از دست اندرکاران پویش #هرهفته_الف_ب_ایران به صورت تصویری با حضور وزیر نیرو و معاونین وزارتخانه‌ و مدیران عامل صنعت آب و برق کشور برگزار شد.

  اخبار شرکت
  2 دی 1399

بازگشایی و رفع تصرف 200 کیلومتر از رودخانه های منتهی به دریاچه ارومیه

طی سال های اخیر ، برای تامین آب مورد نیاز دریاچه ارومیه ، 350 کیلومتر از رودخانه ها و مسیل های حوضه آبریز دریاچه ارومیه در استان آذربایجان شرقی مطالعه و پس ازاولویت بندی 200 کیلومتر از آن ها بازگشایی و رفع تصرف شده است .

  اخبار شرکت
  29 آذر 1399

کانال‌های آبیاری رودخانه‌های منتهی به حوضه دریاچه‌ی ارومیه در استان آذربایجان شرقی مسدود شدند

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی از انسداد کانال‌های آبیاری کشاورزی رودخانه‌های واقع در حوضه ی آبریز دریاچه‌ی ارومیه از آذر ماه سال جاری برای هدایت آب به این دریاچه، خبر داد.

  اخبار شرکت
  26 آذر 1399

آخرین وضعیت مخازن سدهای آذربایجان شرقی

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، آخرین وضعیت مخازن سدهای این استان را تشریح کرد.

  اخبار شرکت
  23 آذر 1399

احداث ۱۷۱ دستگاه سازه اندازگیری و کنترل جریان در شبکه های آبیاری وزهکشی آذربایجان شرقی

شرکت آب منطقه آذربایجان شرقی با اولویت قرار دادن احیای دریاچه ارومیه، طی سالهای اخیر 171 سازه اندازه گیری و کنترل جریان آب در شبکه های آبیاری وزهکشی زرینه رود، قلعه چای و آجی چای احداث کرده است.

  اخبار شرکت
  23 آذر 1399

قدردانی وزیر نیرو از اقدامات انجام شده در خصوص سند سازگاری با کم آبی استان آذربایجان شرقی

وزیر نیرو در جلسه کارگروه ملی سازگاری با کم آبی، پس از ارایه گزارش استاندار آذربایجان شرقی و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان از مجموع اقدامات انجام شده برای تدوین سند سازگاری با کم آبی استان ، قدردانی و از عوامل دست اندرکار آن تشکر کرد.

  اخبار شرکت
  9 آذر 1399

برنامه سازگاری با کم آبی استان آذربایجان‌شرقی تصویب شد

برنامه سازگاری با کم آبی استان آذربایجان‌شرقی با حضوراعضای کارگروه ملی سازگاری با کم آبی و در جلسه ویدیو کنفرانسی به ریاست وزیر نیرو و نمایندگان وزارتخانه‌های کشاورزی، کشور، صمت و سازمان های ذیربط، استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی استانی بررسی و پس از بحث و تبادل نظر تصویب شد.

  اخبار شرکت
  9 آذر 1399

کمک مومنانه 1200 میلیون ریالی صنعت آب و برق آذربایجان شرقی به نیازمندان

رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی از کمک مومنانه 1200 میلیون ریالی شرکت های تابعه وزارت نیرو در استان به نیازمندان و مشارکت فعال آنها در این خصوص خبر داد.

  اخبار شرکت
  4 آذر 1399

سد قیز قلعه سی آذربایجان شرقی تا پایان امسال آبگیری می شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد : در صورت تخصیص به موقع اعتبارات تا پایان سال ۱۳۹۹ امکان آبگیری اولیه سد قیزقلعه سی مقدور است.

  اخبار شرکت
  3 آذر 1399

ضرورت رعایت ملاحظات حفاظتی رودخانه ها و مسیل های شهرستان های مرزی استان آذربایجان شرقی

در دیدار مشترک مدیر عامل شرکت آب منطقه ای وفرمانده مرزبانی ناجا با رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی بر ضرورت رعایت ملاحظات حفاظتی رودخانه ها و مسیل های شهرستان های مرزی استان از جمله جلفا و خداآفرین تاکید شد.

  اخبار شرکت
  3 آذر 1399

مهندس شمس محمدی به عنوان رئیس شورای هماهنگی امور ایثارگران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی منصوب شد

مهندس علیرضا شمس محمدی از مدیران با تجربه ومشاور مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی طی حکمی از سوی مشاور امور ایثارگران وزیر نیرو به عنوان رئیس شورای هماهنگی امور ایثارگران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی منصوب شد.

  اخبار شرکت
  2 آذر 1399
تجربه ای که آسان به دست نیامد

بارقه های امید برای احیای آبهای زیرزمینی دشت مرند

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی اعلام کرد : با مجموعه اقدامات حفاظتی و مشارکتی و کاهش مصرف آب های زیرزمینی در دشت مرند طی سال‌های اخیر بارقه‌های امید برای احیای مجدد این دشت که وضعیت آن مناسب نبود ، ایجاد شده است .

  عمومی
  2 آذر 1399

مهندس یوسف غفارزاده به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق آذربایجان شرقی منصوب شد

دکتر اردکانیان وزیر نیرو طی حکمی مهندس یوسف غفارزاده، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی را به مدت یک سال به عنوان رئیس شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان منصوب و از خدمات دکتر میلانی مدیر عامل برق منطقه ای آذربایجان در طول تصدی این سمت قدردانی کرد.

  اخبار شرکت
  25 آبان 1399

80 درصد چاههای غیرمجاز درحال حفاری در استان آذربایجان شرقی، شناسایی و مسدود شدند

مشاور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان آذربایجان شرقی و نماینده مجری طرح احیاء و تعادل بخشی آبهای زیرزمینی از شناسایی و مسدود شدن80 درصد از چاههای غیرمجاز درحال حفاری آبهای زیرزمینی در این استان طی سالهای اخیر خبر داد.

  اخبار شرکت
  18 آبان 1399
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 60 » صفحه:
سایتـــ های مرتبطـ

آمار بازدیدکنندگان

 • کاربران آنلاین : 22
 • بیشترین بازدید همزمان : 104
 • بازدید امروز : 619
 • بازدید دیروز : 5,680
 • کل بازدید : 1,336,650
 • آخرین به روزرسانی : 2 بهمن 1399 13:59:52

راه‌های تماس با ما

 • آدرس : تبریز ـ بلوار ۲۹ بهمن ـ شرکت آب منطقه اى آذربایجان شرقى
 • کدپستی : ۵۱۵۶۹۱۷۷۳۷
 • تلفن : 041۳۳۳۸۲۱۱۱-19
 • فاکس : 041۳۳۳۰۸۴۱۲
 • پست الکترونیکی : Pubrel[at]azarwater.ir
 • پیامک : ۳۰۰۰۱۲۲۲۲۲
 • تلفن گویا : 041۳۳۳۸۲۰۰۰